Berroxin Nedir?

Patentli Teknoloji

Berroxin Defense, aronya ve kara mürver ekstresi içeren bir sıvı gıda takviyesidir. Patentli Fenactive® teknolojisi sayesinde iki kez standardize edilmiş doğal bitki ekstresi kombinasyonu, polifenol ve antosiyanin içeriği bakımından zengindir. 
İçeriğe ek olarak kuşburnu ekstresi içerir. Yapay tatlandırıcı, renk veya aroma verici içermemektedir.

Berroxin Defense sıvı takviye edici gıda formundadır. 4 yaş ve üzeri çocuk ve yetişkinlerde kutu ambalaj içeriğinde bulunan ölçeği yardımıyla kullanılabilir.

Berroxin Defense günde 3 kez yaşa göre belirtilen ölçek miktarına uygun olacak şekilde yemeklerden önce veya sonra alınması tavsiye edilir. Ölçek kabı üzerinde miktarlar belirtilmektedir.

  • 4-10 yaş arası çocuklar için: Günde 3 kez 2,5 ml

  • 11 yaş ve üzeri yetişkinler için: Günde 3 kez 5 ml

Berroxin Defense patentli teknolojisi Fenactive® sayesinde aronya ve kara mürver ekstresini çift standardizasyon yöntemi ile elde ederek zenginleştirmektedir.

Bu sayede etkinlik sağlayan polifenol ve antosiyanin içeriklerince zengindir.

  • %25 polifenol

  • %15 antosiyanin 

*Ekstre karışım oranı için en yüksek oranlardan birine sahiptir. (DER 55:1)

Berroxin Nedir?

Fenactive® neden önemli?

Bitkisel ekstrelerin etkinliği, içeriklerinde bulunan aktif maddelerden gelmektedir. Bu sebeple iyi bir ekstraksiyon yöntemi ürünün etkinliği için en önemli faktörlerden biridir. Patentli Fenactive® teknolojisi Aronya ve Kara mürver ekstrelerinin aktif maddelerini etkili bir şekilde kombine eden üretim teknolojisidir.

Berroxin Nedir?